Svědík má jasný plán na další sezonu i vytipované posily, připouští však, že stát se může cokoliv...

Svědík má jasný plán na další sezonu i vytipované posily, připouští však, že stát se může cokoliv...

Jméno Martina Svědíka bude již navždy spjato s historií Slovácka. Ve finále domácího poháru bez větších obtíží porazil pražskou Spartu.

Fotbalisté Slovácka zažili velice úspěšnou sezonu. V lize se usídlili na čtvrtém místě a toto skvělé umístění korunovali i vysněným triumfem v poháru.

„Cíl, který jsme si v průběhu sezony dali, se stal skutečností. Byl to sen. Chtěli jsme zvednout nad hlavu pohár a mužstvo si za tím od začátku do konce šlo. Víc než Sparta. Po všech stránkách zaslouženě jsme vyhráli,“ řekl na tiskové konferenci trenér Martin Svědík.

Na samotném zápase nebyli pouze jeho aktéři a příznivci obou klubů, ale i těžkooděnci, kteří přišli na stadion v závěreční dvacetiminutovce, tomuto počínání se divil i trenér vítězů.

„Pro mě je to nepochopitelné. Myslel jsem si, že nás snad jdou obsadit. Ti psi hráli chvíli fotbal za hráče, protože byli až ve hřišti. Moc jsem to nepochopil. Do rázu zápasu se skvělou atmosférou to vůbec nezapadlo. Zklamalo mě to,“ dodal.

Závěrem uvedl, že ve fotbale se může stát mnohé, avšak momentálně svou budoucnost vidí spjatou se Slováckem.  „Já mám připravenou přípravu, jména posil. Jede mi dál smlouva. Pokud se nestane nic zásadního, budu pokračovat ve Slovácku,“ vysvětlil situaci Svědík.

Martin Svědík působí ve Slovácku od roku 2018 a trenérství se věnuje od roku 2008, kdy začal svou trenérskou cestu v Pardubicích.

Zdroj: iSport.cz