Zlín vnímám jako druhý domov, přiblížil nebezpečný i přímočarý Vukadinovič. Na jak dlouho si s Grygerou plácl?

Zlín vnímám jako druhý domov, přiblížil nebezpečný i přímočarý Vukadinovič. Na jak dlouho si s Grygerou plácl?

Srbský expres Vukadin Vukadinovič si jarními výkony ve zlínském trikotu řekl o novou pracovní dohodu, která ho na tamní Letné udrží až do roku 2024.

Během čtrnácti vystoupení ve žlutomodrém trikotu (a 757 odehraných minutách) zaznamenal tři přesné zásahy a stejný počet asistencí a sportovní úsek přesvědčil o tom, že bude mít mužstvu pořád co dát...

"Vuky potvrdil to, co jsme od něj očekávali, když se před půl rokem vracel. Byl nebezpečný a přímočarý, přesně to jsme potřebovali. Dokázal si připsat i tři góly a tři asistence, což je solidní číslo. Jsem rád, že jsme se domluvili na prodloužení smlouvy o další rok, tedy do konce sezony 23/24 a věřím v další úspěšnou vzájemnou spolupráci," neskrýval spokojenost generální manažer Zlína Zdeněk Grygera, jehož vyjádření nabídly stránky fcfastavzlin.cz.

Rodák z Bělehradu, který u nás nastupoval také za Viktorii Žižkov, Táborsko, Jablonec, Teplice nebo Karvinou, se v Baťově městě zabydlel a dal tak zapomenout na nevydařené angažmá v Radnički Niš.

"Jsem opravdu rád, že jsme se s klubem dohodli na dalším pokračování. Mám to tu moc rád, ať už město, tak lidi tady. Zlín vnímám jako druhý domov," přiblížil jednatřicetiletý rychlík, jenž svého času prošel Spartou i Slavií.

Zkušenostmi a přístupem může být Řezník i důležitým mentorem pro mladší hráče Viktorie

Zdroj: fcfastavzlin.cz