Di María mává Parku Princů a přijímá další výzvu. Kde bude argentinská hvězda ke spatření?

Di María mává Parku Princů a přijímá další výzvu. Kde bude argentinská hvězda ke spatření?

Již před měsícem se objevovaly v médiích první zprávy o možném konci argentinského legionáře Ángela Di Maríí v Parku Princů. Dlouholetá opora PSG ale přeci jen zvedá kotvy a své štěstí zkusí hledat v Serii A, kde o jeho služby projevil zájem Juventus.

V sobotu proběhlo na domácí půdě v zápase proti Métám rozloučení. Di María dlouhá léta patřil k hlavním tvářím francouzského obra, ale příchod krajana Messiho mu příliš nepomohl. Někdejší tvář Barcelony vytvořila útočné trio s Mbappém a Neymarem, zatímco Di María začal hrát druhé housle.

Informaci o jeho odchodu potvrdil i prezident klubu Nasser Al-Khelaifi, který hráči poděkoval za dlouholeté služby. „Zanechal tu trvalou stopu a nesmazatelně se zapsal do historie klubu. Strávil tu sedm sezón a kromě cenných trofejí se může pochlubit i klubovým rekordem v počtu asistencí. Děkuji mu za jeho věrnost a přístup, kterým bezchybně hájil naše barvy,“ uvedl šéf PSG.

Di María se podílel na celé řadě titulů, ale stejně jako jeho spoluhráčům se mu nepovedlo do Paříže přinést trofej z Ligy mistrů. Po letošním nezdaru se očekává velký průvan v kabině a on nebude jediným, kdo Park Princů opustí. Nyní se očekává, že bude oficiálně potvrzen jeho přesun do Turína.

Zdroj: goal.com