Spojení Dybaly s Mourinhem? Podle někdejší hvězdy Římanů Tottiho by to mohlo fungovat

Spojení Dybaly s Mourinhem? Podle někdejší hvězdy Římanů Tottiho by to mohlo fungovat

Finalista prvního ročníku Konferenční ligy pod taktovkou kouče José Mourinha zraje jako víno. Letos to sice stále nestačilo k zisku triumfu v Serii A, ale již v další sezóně by mohli Římané na mistrovský titul zacílit. Očekává se, že v létě portugalský stratég přivede do kabiny další zajímavé tváře, které k tomu mohou dopomoci.

V Itálii se zatím psalo především o jménech z Premier League, které si již Mourinho měl během své anabáze na Ostrovech možnost vyzkoušet. V posledních dnech se ale na Apeninském poloostrově skloňuje argentinský útočník Paulo Dybala, který opouští Juventus.

Giallorossi by jistě jeho schopnostmi nepohrdli a podobného názoru je i klubová legenda Francesco Totti. Pětačtyřicetiletý někdejší střelec věří, že by právě Dybala mohl být jedním z klíčů k úspěchu. Argentinský legionář je v hledáčku například Interu Milán, ale jeho jméno je spojováno i se zájemci z Premier League.

„Uvidíme, jestli ho dokážeme přivést do Říma. V pondělí se s ním sejdu a doufám, že se mi podaří ho přesvědčit. Pokusím se mu nacpat do hlavy, že AS je to správnou volbou pro jeho budoucnost,“ nechal se slyšet Totti, který i po letech chová náklonnost k týmu ze Stadio Olimpico, kde strávil celou svou profesionální kariéru.

Zdroj: skysports.com