Horejš se může na Střelnici těšit na dva nevyužité sparťany, do zelenobílé se mají navléci Juliš i Polidar

Horejš se může na Střelnici těšit na dva nevyužité sparťany, do zelenobílé se mají navléci Juliš i Polidar

Až bude nový hlavní trenér Sparty sestavovat finální hráčský kádr pro ročník 2022/2023, minimálně forvard Lukáš Juliš a univerzál Matěj Polidar už u toho nebudou.

Oba fotbalisté by totiž měli podle informací Deníku Sport nabrat směr Jablonec, kde se jich ujme nový šéf zelenobílých barev David Horejš, jenž bude na severu Čech navazovat na práci Petra Rady.

Momentálně už probíhají jednání a Miroslav Pelta řeší se sportovním vedením letenského "S" už jen formu, zda půjde o hostování, nebo tvrdý přestup.

Sedmadvacetiletý odchovanec Sparty Juliš odehrál v nedávno skončené ligové sezoně i kvůli zranění jen 73 minut a potřebuje se chytit. Větší vytížení nasbíral ve FNL.

V minulosti už byl zapůjčen ve vršovickém Ďolíčku i na Andrově stadionu, kde se chytil. Jak tomu asi bude ve čtvrtém klubu jeho kariéry?

O pět let mladší Polidar je podobný případ. Více toho odehrál ve druhé lize, než ve Fortuna:lize, v níž nasbíral 578 minut čistého času a jeden gól.

Pro odchovance Příbrami, jehož si dvanáctinásobný mistr Česka pořizoval před necelými dvěma lety, půjde o třetí štaci jeho profesionální dráhy.

Nezkusí to Sparta přeci jen na Kucku? Učitel a lídr by se mladé kabině hodil. Tím spíš, že už nechce hrát za Watford

Zdroj: isport.blesk.cz