Mbappé na úkor Di Maríi a Neymara? Komu se PSG snaží předhodit brazilského šikulu?

Mbappé na úkor Di Maríi a Neymara? Komu se PSG snaží předhodit brazilského šikulu?

Pro překvapení mnoha fanoušků se PSG nakonec podařilo prodloužit smlouvu s jejich největší hvězdou Kylianem Mbappém do roku 2025. Jenže aby klub splňoval finanční fair-play pravidla, musí vyřešit další záležitosti. Z Parku princů nejspíš odejde Di María do Juventusu. Velký otazník je rovněž u Neymara.

Brazilec nedávno oslavil třicáté narozeniny a už poslední výkony nejsou takové jaké bývaly. Paris Saint-Germain ho už nepovažují za nedotknutelného a údajně byl nabídnut řadě evropským klubům v čele s Barcelonou.

Byť má Neymar v PSG smlouvu na tři roky, tak se zdá nepravděpodobné, že ji naplní. Odchod z Paříže zatím komplikuje jeho vysoký plat kolem 30 milionů eur v čistém. Nutno podotknout, že katalánský velkoklub se o Neymarovy služby zajímal už v minulosti.

PSG si je vědomo, že po prodloužení velmi nákladné smlouvy s Mbappém, může nechat Neymara odejít již toto léto, což by klubu z Francie velmi pomohlo. Podle španělských médií se PSG snaží zbavit tohoto Brazilce už delší dobu, protože po sportovní stránce už nepředstavuje takový přínos a po té finanční tvoří velkou zátěž.

Zdroj: sport.es, forcabarca.sk