Český mistr nezahálí a hlásí zvučnou posilu! Když se mi Viktorka ozvala, nebylo vůbec o čem přemýšlet, přiznává

Český mistr nezahálí a hlásí zvučnou posilu! Když se mi Viktorka ozvala, nebylo vůbec o čem přemýšlet, přiznává

První posilou mistrovské Plzně pro novou sezonu 2022/23 se stal záložník Václav Pilař. Rychlonohý záložník podepsal na západě Čech roční kontrakt.

Pilař se vrací do známého prostředí, vždyť s Plzní získal dva mistrovské tituly ze sezon 2014/15 a 2017/18. „Vašek Pilař to u nás velmi dobře zná, jde do známého prostředí, a i my víme, co od něj můžeme čekat. Pořád je velmi rychlým typem hráče, což dokázal například v podzimních duelech Evropské konferenční ligy. Je nepříjemný pro jakoukoli obranu. Navíc v něm cítím obrovskou motivaci porvat se znovu o účast v pohárech,“ uvedl generální ředitel klubu Adolf Šádek, jehož slova citoval web fcviktoria.cz.

„Když se mi Viktorka asi před týdnem ozvala, nebylo vůbec o čem přemýšlet. V Plzni se prostě cítím jako doma a miluju to tady,“ přiznal Pilař.

„Jednání tedy byla opravdu jednoduchá a rychlá, měl jsem od začátku jasno. V Jablonci jsem byl moc spokojený, chovali se tam ke mně krásně hlavně po lidské stránce, ale jakmile se mi ozval pan Šádek, bylo rozhodnuto,“ dodal třiatřicetiletý záložník pro web fcviktoria.cz

Zdroj: fcviktoria.cz