S kabinou i s přístupem všech tady v Boleslavi jsem spokojený, hlásí Škoda a také kvůli tomu pokračuje...

S kabinou i s přístupem všech tady v Boleslavi jsem spokojený, hlásí Škoda a také kvůli tomu pokračuje...

Pokračování v Mladé Boleslavi nemá jisté pouze Marek Matějovský, ale i další velezkušený borec Milan Škoda, jenž na dosavadní adrese prodloužil pracovní dohodu do léta 2023.

Nedávno skončený ligový ročník byl třemi domácími tituly ověnčený exslávista s vydařenou minulostí v turecké Süper Lig třetím nejproduktivnějším hráčem mužstva a má tak na co navazovat.

"Milan Škoda je nedílnou součástí našeho klubu a máme radost, že jsme se velmi rychle dohodli na spolupráci na další rok. Jednání s jeho agentem panem Stejskalem proběhla velmi korektně," ozřejmil na webu fkmb.cz generální ředitel David Trunda.

Svou první sezonu v sedmém týmu Fortuna:ligy zakončil šestatřicetiletý veterán z Lokotrans arény se čtyřiadvaceti starty, za což mohlo zranění. Až na dotyčné zdravotní komplikace si však angažmá ve městě automobilů po boku Matějovského, Skaláka či Ewertona jednoznačně pochvaluje...

"Je tady dobrý tým a po příchodu nového trenéra nejspíše budou nějaké změny, ale s kabinou i s přístupem všech tady v Boleslavi jsem spokojený, proto jsme se s vedením klubu dohodli na ročním prodloužení," doplnil na fkmb.cz člen Klubu ligových kanonýrů.

Zdroj: fkmb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.