Nejen pocity radosti. Kroos opouštěl rozhovor předčasně a pořádně nasupený

Nejen pocity radosti. Kroos opouštěl rozhovor předčasně a pořádně nasupený

Historie se neptá na to, jakým způsobem se zvítězilo. Už za pár měsíců si budou lidé pamatovat jen to, že Real Madrid ve finále letošního ročníku Ligy mistrů porazil Liverpool 1:0. Jen krátce po utkání mají však mnozí v paměti i fakt, že anglický klub španělského soupeře tlačil a nebýt skvěle chytajícího brankáře Courtoise, mohl být výsledek zcela jiný.

Dvaatřicetiletý záložník ve službách Realu Madrid zamířil před novináře optimisticky naladěn, neboť se svými spoluhráči získal trofej v prestižní Lize mistrů. Záhy však čelil dotazům, které mu nebyly příliš po vůli, což vedlo k jeho předčasnému exodu.

Na vině byl dotaz reportéra německé televize ZDF, který hned úvodní otázkou hráče dostal do varu. Doraz byl směřován k herní převaze Liverpoolu. „Měl jste 90 minut na to, abyste vymyslel smysluplnou otázku. A nakonec se mě zeptáte na takovou sr..ku," odpověděl mu Kroos, který byl dotazem očividně vyveden z míry.

Následovala krátká výměna názorů, po které Kroos odešel. „Hned na úvod mi položíte dvě negativní otázky. Člověk hned pozná, že jste z Německa," dodal německý legionář, který Ligu mistrů ovládl čtyřikrát s Realem Madrid a jednou s Bayernem Mnichov.

Zdroj: sport.cz