Po Marcelovi dává sbohem Realu také Isco. Hazard? Ten fanoušky přímo šokoval

Po Marcelovi dává sbohem Realu také Isco. Hazard? Ten fanoušky přímo šokoval

Brazilský obránce Marcelo se s Realem Madrid rozloučil tím nejlepším způsobem, triumfem v Lize mistrů. Navíc se stal klubovým rekordmanem v počtu titulů. S královským klubem jich nasbíral neskutečných 25. V Realu nebude pokračovat ani Španěl Isco. Naopak Hazard by rád restartoval kariéru.

„Jsem velmi šťastný. Moje rodina je šťastná a užívá si semnou tyto momenty vítězství. Vím, že tohle nebyl můj poslední den v Realu Madrid. Jednoho dne se vrátím, protože jsem prostě patřím. Nyní mě ale ještě čeká pár let hraní fotbalu v jiném týmu. Jak jsem ovšem řekl, jsem šťastný, zažil jsem na tomto stadionu několik nezapomenutelných a unikátních nocí. Odcházím s pocitem, že jsem zde splnil svou povinnost,“ citoval web bilybalet.cz slova Marcela z oslav na Barnabéu.

Isco přišel do „Los Blancos“ v roce 2013 jako jeden z největších španělských talentů. V dresu „Bílého baletu“ nastoupil k 356 utkáním a získal úctyhodných 19 trofejí, na kterých se podílel 53 góly a 56 asistencemi.

Během oslav si také vzal mikrofon Eden Hazard a svým vzkazem možná fanoušky až šokoval. „Madridistas, jsem zde tři roky, tři roky plných zranění a různých trápení. Poslední dvě sezony pro mě byly opravdu velmi těžké a vy jste mě i tak stále podporovali. Příští sezona bude moje, v příští sezoně pro vás udělám všechno,“ konstatoval Belgičan, jehož slova publikoval web bilybalet.cz.

Zdroj: marca.com, bilybalet.cz