Nebylo nad čím přemýšlet. Teď se musíme odrazit k vyšším příčkám, hlásí Grigar po prodloužení s Teplicemi

Nebylo nad čím přemýšlet. Teď se musíme odrazit k vyšším příčkám, hlásí Grigar po prodloužení s Teplicemi

V jeho letech se již mnozí těší hráčské penzi, avšak on stále cítí chuť být ve hře. Devětatřicetiletý brankář Tomáš Grigar pomohl Teplicím v uplynulé sezóně k setrvání mezi tuzemskou elitou, proto se samo nabízelo prodloužení této spolupráce. Vedení klubu mělo jasno, proto stačilo vše jen stvrdit podpisem nového papíru, ve kterém se hráč zavazuje působit na Stínadlech další rok.

Jen krátce po úspěchu v baráži bylo signalizováno, že toto partnerství ještě nevychladlo. Grigar přišel do Teplic již v zimě roku 2009 a od té doby je nedílnou součástí Sklářů. „Tomáš nás v mnoha utkáních během sezóny podržel a důležitý podíl měl i na úspěšném zvládnutí baráže, proto jsme stáli o jeho setrvání v našem týmu. Už teď se řadí mezi klubové ikony, a i proto jsem rád, že bude pokračovat,“ nechal se slyšet na klubových stránkách sportovní ředitel Tomáš Vachoušek.

Dlouholetá teplická jednička již v české nejvyšší soutěži posbírala 312 ligových startů v barvách Teplic, celkově pak 336. Na svém kontě má i 106 čistých kont, což je v historii ligy o pouhé dvě nuly méně než v případě třetího Matúše Kozáčika.

„Nebylo nad čím přemýšlet, když o mě vedení i trenéři měli zájem, tak jsme se hned dohodli. Jsem rád, že jsme zvládli vypjatý závěr sezóny a věřím, že se teď odrazíme k vyšším příčkám,“ okomentoval své rozhodnutí zkušený brankář.

Zdroj: fkteplice.cz