Kuchta dorostl do role reprezentačního útočníka, Hložek může v Leverkusenu zúročit svůj talent, zní z nároďáku

Kuchta dorostl do role reprezentačního útočníka, Hložek může v Leverkusenu zúročit svůj talent, zní z nároďáku

Po povedeném vstupu českého národního týmu v úvodním utkání v elitní skupině Ligy národů panuje nad výkonem a hráči naprostá spokojenost, což potvrzují i slova asistenta trenéra Jiřího Chytrého.

Výkony Jana Kuchty jdou nahoru. „Jeho dva poslední výkony proti Švédsku a Švýcarsku byly velmi kvalitní. Byl pro tým užitečný. Jeden gól vstřelil a při druhém vyvinul tlak na obranu. Přesvědčil nás, že do role reprezentačního útočníka dorostl a může hrát klidně i spolu s Patrikem a Adamem,“ pochvaloval někdejšího střelce Slavie asistent trenéra Chytrý, jehož slova vyšla na webu tn.nova.cz.

Hložek udělal přestupem do Leverkusenu skvělý krok vpřed. „Myslím, že je jednoznačně dobře, že přestoupí a bude hrát Bundesligu a Ligu mistrů. Bude moci zúročit ten talent. Pokud pro toho hráče přijde taková výzva, musí ji čelit. Pak má šanci, že se stane top hráčem jako Patrik Schick,“ pokračoval Chytrý.

 Nároďák nyní čeká Španělsko. „Španělsko je dominantní na míči a vytváří si hodně příležitostí proti všem týmům. Dokáží měnit tempo hry. Musíme udržet koncentraci, abychom nepodlehli uspokojení, že si teď můžeme odpočinout. Chceme zopakovat minimálně výkon ze zápasu se Švýcarskem,“ citoval server tn.nova.cz slova asistenta trenéra reprezentace.

Zdroj: tn.nova.cz