To, že má Mejdr 100 tisíc sledujících, je zajímavé i pro Spartu, tím kanálem může komunikovat, tvrdí Mareš

To, že má Mejdr 100 tisíc sledujících, je zajímavé i pro Spartu, tím kanálem může komunikovat, tvrdí Mareš

Exparťan Pavel Mareš, jenž na Letné působil ve dvou různých časových etapách, nepovažuje návrat krajního obránce Jana Mejdra do metropole za špatný krok. 

To vše i přesto, že má bývalý spoluhráč Schicka, Sáčka či Staňka ve sparťanské juniorce ve svých sedmadvaceti letech na kontě odehranou pouze jednu jedinou prvoligovou sezonu...

"Dokázal, že je schopný hrát těžké zápasy proti silným týmům. Je to hráč poctivý, charakterový a pracovitý," chválil první sparťanskou posilu léta bývalý reprezentant Česka, jehož slova nabídl web sport.cz.

Mejdr by navíc mohl být pro svého nového zaměstnavatele platný i ohledně marketingových aktivit. Exhradecký borec se totiž ve volných chvílích věnuje influencerství a jeho YouTube účet Magician má na 105 tisíc odběratelů, což není malé číslo...

"Možná se na to podívám. To, že má 100 tisíc sledujících, je i pro Spartu zajímavé, tím kanálem může komunikovat," doplnil na sport.cz šestačtyřicetiletý internacionál, který strávil i pár sezon v ruském Zenitu Petrorhad.

Samotného Mareše mimochodem svého času trénoval i otec Jana Mejdra.

Upřímně, italskému fotbalu teď dá návrat AC i Interu na špičku víc, než kdyby zase vyhrál Juventus, míní Nedvěd

Zdroj: sport.cz