Kúdela asi po čtyřech a půl letech zmizí z Vršovic. Jak velká exotika ho má čekat v příštích třech sezonách?

Kúdela asi po čtyřech a půl letech zmizí z Vršovic. Jak velká exotika ho má čekat v příštích třech sezonách?

Trojnásobný mistr české ligy Ondřej Kúdela zažil za svou kariéru pouze jedno zahraniční angažmá, když absolvoval podzim v kazašské lize v barvách Ordabasy Šymkent.

V brzké době by se však mohl pětatřicetiletý reprezentant Česka podívat do ciziny znovu, což by znamenalo to, že by v Edenu skončil po čtyřech a půl letech.

Dle portálu tn.nova.cz by mohl exsparťan s minulostí na Slovácku i v Mladé Boleslavi zakotvit v daleké exotice a v Indonésii posílit Jakartu, jež vyznává oranžovou a bílou barvu.

S tamním klubem Persija Jakarta, jehož kořeny sahají až do roku 1928, má být velezkušený stoper domluven na tříletém kontraktu.

Celek, který se v poslední sezoně umístil na osmé pozici a který je doma na stadionu Saumpah Pemuda pro 35 tisíc diváků, by mu měl zaručit výdělek jdoucí do desítek milionů korun, což už by si v domácích podmínkách ve svém věku nevydělal.

Vést by ho navíc měl německý odborník Thomas Doll, který má bohaté zkušenosti z Hamburku, Hannoveru, Ferencvárose, Al Hilalu, Genclerbirligi i Borussie Dortmund.

P.S.: Nabídku od stejného klubu má údajně na stole také explzeňský útočník Jean David Beauguel.

Do Edenu má namířeno mladičký útočník z Allsvenskan, který si buduje jméno v IFK Göteborg

Zdroj: tn.nova.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.