Rýva opouští Žižkov: Ve vedení teď stojí mladá krev a nebudu zapírat, že v pohledu na některé věci se naše názory různí

Rýva opouští Žižkov: Ve vedení teď stojí mladá krev a nebudu zapírat, že v pohledu na některé věci se naše názory různí

Velezkušený funkcionář Jiří Rýva zažil s Viktorií Žižkov mnohé a hned dvakrát ji pomohl udržet naživu. Nyní však značku svého srdce definitivně opouští.

Na stadionu v Seifertově ulici ho bude možno potkat stále, nicméně už jen jako fanouška a u pokusu o vysněný návrat do druhé nejvyšší soutěže nebude...

"Je čas jít dál. S Viktorkou jsem prožil podstatnou část života, už potřebuji vysadit. Navíc ve vedení teď stojí mladá krev a nebudu zapírat, že v pohledu na některé věci a rozhodnutí se naše názory různí. Ale to je normální," uvedl na stránkách fkvz.cz Rýva.

"Věřím, že to, co si všichni přejeme, zvládne Viktorka i beze mě. Moc bych to jí, lidem v klubu a všem fanouškům, přál," přidal známý bafuňář, který tradiční značku z Prahy 3 spasil před sedmi sezonami i před rokem, kdy jí náhle opustil její tehdejší majitel.

Vedení už je s jeho koncem smířeno také. "Děkujeme panu Jiřímu Rývovi za práci, kterou pro klub odvedl, věříme, že se budeme na Seifertce potkávat na vítězných zápasech, přejeme mu do další životní etapy, té sportovní i osobní, hodně štěstí," zaznělo v oficiálním prohlášení Viktorie.

Šádek potvrdil další plzeňské pokračování hned u třech odchovanců. Kdo vše se může prsit novou smlouvou?

Zdroj: fkvz.cz