Ofenzivní trojzubec Nerazzurri? Finančně náročný plán v sobě zahrnuje i obětování Škriniara

Ofenzivní trojzubec Nerazzurri? Finančně náročný plán v sobě zahrnuje i obětování Škriniara

Letos to na mistrovský titul v Serii A nestačilo, ale i tak Inter Milán do závěrečných kol v boji o cennou trofej byl. Vedení klubu si údajně usmyslelo, že chce vytvořit hvězdné útočné trio, které pomůže opět uspět, třeba i v Lize mistrů. Vzít ale potřebné finance bude znamenat prodat některé současné akvizice, třeba i slovenskou jistotu v obraně.

Nerazzurri si vysnili, že ve svém útoku v nové sezóně využijí sehranosti Lautara s Lukakem, které by doplnil ještě Dybala. Zatímco třetí zmíněný by nemusel být problém, pokud se vedení domluví na výši mzdy, v případě belgického legionáře to bude složitější.

Chelsea jej před rokem draze vykoupila právě z Interu, ale Lukaku na Stamford Bridge nezáří, proto se spekuluje o jeho odchodu. Italský klub však nedisponuje přebytečnými financemi, proto by to rád řešil prodejem některých akvizic, o které je na trhu zájem.

Opačným směrem by měl být nabídnut nizozemský bek Denzel Dumfries. Chelsea se o schopného obránce zajímala a mohla by přistoupit na tuto nabídku, která by ruku v ruce snížila cenu Lukaka. Dalším, kdo by měl být obětován, je slovenský reprezentant Milan Škriniar. O jeho služby se hlásí na Ostrovech, ale mohl by skončit také v PSG. To již na San Siro zaslalo laso ve výši 50 milionů eur, které bylo odmítnuto se slovy, že je nutné ještě dalších 20 milionů přihodit.

Zdroj: gazzetta.it

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.