Kuchta, Sadílek, Jemelka, Černý či Brabec zvýšili konkurenci v reprezentaci nejen početně, ale i kvalitativně

Kuchta, Sadílek, Jemelka, Černý či Brabec zvýšili konkurenci v reprezentaci nejen početně, ale i kvalitativně

Čerstvá porážka 0:2 na španělské půdě je podle Jaromíra Bosáka nepříjemná, ale zároveň nejde o žádnou ostudu ani blamáž.

"Jistě, nikdo nebude vysmíván a vláčen tiskem, když podlehl takovému souboru, v němž jsou zastoupeni nejlepší španělští fotbalisté. Jenže jsem si jist, že v kabině si hned po utkání čeští fotbalisté docela zanadávali a vedli rozhovory na téma, jaká je to škoda, neodvézt ani bod z takového zápasu," uvedl ve svém komentáři pro portál seznamzpravy.cz člen Realu TOP Praha.

Zisk 4 bodů ve čtyřech těžkých zápasech byl pro nynější národní tým oslabený o celou řadu hráčů zřejmě stropem. Nejvíce chyběla největší hvězda Patrik Schick...

"Jestli byla citelná nějaká absence, je to pro mne neúčast Patrika Schicka. A to při vší úctě k tomu, co předváděl Jan Kuchta, před jeho výkony smekám. Ale zrovna v Málaze bych spolupráci těchto dvou forvardů moc rád viděl. Samozřejmě, otázkou je, jestli by Jaroslav Šilhavý v případě zdravého Schicka k takové variantě vůbec sáhl," podotkl na seznamzpravy.cz sedmapadesátiletý odborník.

Podle dlouholetého komentátora České televize však jde mluvit po červnovém mezinárodním bloku také o pozitivech a průvodce pořadu Ušák byl také konkrétní...

"Výkony zmíněného Kuchty, Sadílka, Jemelky, Černého či Brabce napovídají, že kádr reprezentace může poněkud nabobtnat a konkurence uvnitř týmu se zvýší. Nejen početně, ale i kvalitativně. Kéž by to tak na podzim bylo," uzavřel na seznamzpravy.cz autor celé řady knižních publikací.

Specialisté na všestrannost: TOP 5 univerzálů v Evropě, kteří jsou díky svým výkonům nejvíce na očích

Zdroj: seznamzpravy.cz