Karabec před baráží: Je mi osobně jedno, na koho narazíme, protože máme na to, abychom porazili každého

Karabec před baráží: Je mi osobně jedno, na koho narazíme, protože máme na to, abychom porazili každého
OBSAHUJE OHLASY

Adam Karabec dvě branky, Václav Sejk jakbysmet a k tomu trefy Gabriela, Ševčíka i Daňka. Taková byla brněnská demolice Andorry, o což se postarala s kvalifikací se loučící česká jednadvacítka.

Sparťanský teenager se v kvalifikaci prosadil celkově čtyřikrát. V pondělí k tomu však žádný velký um nepotřeboval...

"První gól, to bylo spíše štěstí, protože to bylo tečované a při druhém gólu se to ke mně odrazilo a byl jsem na správném místě," usmíval se svěřenec Jana Suchopárka.

"Chtěli jsme začít opět rychlými góly, aby to bylo klidné. Možná jsme ani nečekali, že dáme šest gólů za poločas. I proto je škoda, že jsme nepřidali další góly. Není jednoduché hrát s takovými týmy, třeba Anglie je porazila jen 1:0," přidal těsně po závěrečném hvizdu odchovanec letenského "S".

Nakonec přitom nemuselo skončit jen u nastřílené sedmičky. "Nebylo to ani tak úplně o tom, že bychom polevili, ale bylo hrozně těžké se dostat před branku a do zakončení, protože oni už pak přestali hrát a pouze stáli na vápně a bránili. My jsme navíc spoustu věcí v druhém poločase neřešili dobře a druhý poločas měl být z naší strany lepší," zaznělo z úst stále teprve osmnáctiletého záložníka.

V září čeká Lvíčata barážový dvojzápas (19. a 27.) o účast na Euru. "Je mi osobně jedno, na koho narazíme, protože máme na to, abychom porazili každého," uzavřel na stránkách repre.fotbal.cz Karabec.

Soupeře se jednadvacítka dozví 21. června, kdy proběhne ve švýcarském Nyonu los.

Německo-Itálie, Anglie-Maďarsko, Polsko-Belgie. Play off La Ligy. ME hráčů do 19 let

Zdroj: fotbal.cz