Tři a půl roku a dost! Knobloch opouští Liberec a Slovan mu přeje hodně štěstí v další kariéře...

Tři a půl roku a dost! Knobloch opouští Liberec a Slovan mu přeje hodně štěstí v další kariéře...

Na stadionu U Nisy už po vypršení kontraktu nebude pokračovat zkušený strážce svatyně Milan Knobloch, jenž se vypracoval v uplynulém soutěžním ročníku 2021/2022 v týmovou jedničku a ve Fortuna:lize odchytal sedmadvacet utkání a dalších 120 minut přidal v MOL Cupu.

Bývalý gólman Sokol Živanic či Pardubic, v jejichž dresu chytal výhradně druhou ligu, strávil v libereckém celku tři a půl sezony.

Během oné doby si připsal na své konto 49 ligových vystoupení s bilancí 12 čistých kont. V ročníku 2020/2021 pak zaznamenal i jednu zkušenost v rámci Evropské ligy.

"Milane, děkujeme a přejeme hodně štěstí v další kariéře!," zaznělo na Twitteru Slovanu na adresu brankáře, jehož čeká ve třetí srpnové dekádě oslava třicátých narozenin.

Další profesní kroky vytáhlého gólmana, jehož tržní cena se pohybuje okolo 350 tisíc eur, už tak v modrobílém trikotu nebudou.

P.S.: Luboš Kozel ve svém trenérském štábu zaplnil volné místo po Miroslavu Holeňákovi novým asistentem Jakubem Harantem. "Jsem rád za šanci v trenérském štábu A-týmu Slovanu. Budu se snažit svým dílem co nejvíce přispět k tomu, aby nadcházející sezona byla úspěšná. Zároveň budu mít povinnosti směrem k B-týmu a k akademii, vycházející z klubové koncepce, což bude neméně důležité," uvedl čtyřiatřicetiletý odborník, jenž už je součástí libereckých struktur čtvrtým rokem, kdy dorazil pod Ještěd z Bohemians Praha 1905.

Hlavní tváře slávistického béčka, které pod koučem Jarolímem čeká baráž o postup do druhé ligy

Zdroj: fcslovanliberec.cz