Dorazí pod Ještěd Stejskal, nebo Kotek? Kozlův Liberec se dívá na nového brankáře do Edenu i na Letnou...

Dorazí pod Ještěd Stejskal, nebo Kotek? Kozlův Liberec se dívá na nového brankáře do Edenu i na Letnou...

Protože Slovácko uplatnilo opci na Filipa Nguyena a na stadionu U Nisy skončil po třech a půl letech také Milan Knobloch, brankářská soupiska Slovanu se ještě bude rozšiřovat.

To vše i přesto, že je Liberec spokojen s Nizozemcem Olivierem Vliegenem a navíc se pod Ještěd vrátil dvacetiletý navrátilec z třineckého hostování Lukáš Hasalík.

"S Vliegenem určitě počítáme dál, protože prokázal svou kvalitu. Má šanci být jedničkou. Variantou však je, že ještě jeden gólman přijde a jednoho z mladých v tom případě zase pustíme na hostování," přiblížil své myšlenkové pochody hlavní kouč Luboš Kozel, jehož slova nabídl portál sport.cz.

Severočeský celek, jehož kádr zažívá téměř každého půl roku velký třesk, by se mohl mezi třemi tyčemi posílit buď ve slávistických, případně ve sparťanských strukturách.

Na radaru je totiž jak třiadvacetiletý gólman Sparty B František Kotek, jenž má za sebou povedený ročník ve FNL, tak o dva roky starší kmenový slávista a někdejší mládežnický reprezentant v jedné osobě Jan Stejskal, jenž byl uplynulou sezonu zapůjčen v Sigmě Olomouc a v minulosti prošel také Pardubicemi, Převýšovem, Olympií Radotín a Mladou Boleslaví.

Podmínka č. 1 pro mě je, aby nedošlo k masivnímu výprodeji a výraznému oslabení mužstva, hlásí Koubek

Zdroj: sport.cz