Udrží Baník svou produktivní útočnou věž? K Almásiho slezské budoucnosti se vyjádřil i Vrba...

Udrží Baník svou produktivní útočnou věž? K Almásiho slezské budoucnosti se vyjádřil i Vrba...

Ladislav Almásí, jenž patří do agentury Stars & Friends, kde jsou i Matúš Bero, Juraj Kucka či Matej Trusa, má za sebou velmi povedený rok.

Díky 16 trefám ve své premiérové sezoně ve Fortuna:lize si stanovil nové osobní maximum a i kvůli tomu byl spojován s rychlým odchodem z Bazalů, kde má přitom dlouhodobou smlouvu až do roku 2025.

I když na vytáhlého útočníka s tržní cenou okolo 25 milionů korun dorazily nějaké nabídky a Alois Grussmann se jimi musel zabývat, třiadvacetiletý rodák z Bratislavy by měl v Baníku setrvat i v ročníku 2022/2023 a zažije tak praktiky nového trenéra FCB Pavla Vrby.

I pro exsparťanského kouče je hodně důležité, že dvojnásobný reprezentant našich východních sousedů s minulostí v Ružomberoku, Dunajské Stredě či Akhmatu Grozny zůstává. Jestli má být někdo ze současného kádru zárukou gólů, pak je to on.

"Samozřejmě ano. Vím, že nějaká jednání probíhala. I když se ke mně nedostaly úplně všechny zprávy, informaci mám takovou, že by měl zůstat a dál v Baníku pokračovat. Což je samozřejmě pro ofenzivu Baníku strašně dobře," vyprávěl na stránkách fcb.cz osmapadesátiletý kouč. 

Talentovaný Šín z Baníku Ostrava přerušuje kvůli nemoci kariéru

Zdroj: fcb.cz