Dva roky a šlus? Na Bulhara Minčeva se měli na Letné vyptávat zástupci Fenerbahce...

Dva roky a šlus? Na Bulhara Minčeva se měli na Letné vyptávat zástupci Fenerbahce...

Záložník Lukáš Sadílek už se připravuje se Spartou a to i přesto, že se letenské "S" stále ještě se Slováckem nedohodlo na přesných podmínkách jeho příchodu.

Oznámení jeho podpisu už je však jen otázkou času. Zelenou z klubu by naopak mohl dostat jednadvacetiletý bulharský reprezentant Martin Minčev.

Pokud mladý útočník opravdu metropoli opustí, stane se tak přesně dva roky po jeho příchodu z bulharského celku PFK Černo More Varna.

Zájem o perspektivního rychlíka, který vstřelil za Spartu za áčko i béčko dohromady 10 soutěžních branek, má projevovat turecký obr Fenerbahce Istanbul, na jehož trenérskou lavičku usedl před pár dny známý portugalský odborník Jorge Jesus.

Úřadující vicemistr Süper Lig, v jehož síní slávy se nalézá 19 titulů pro mistra země, sehraje první přípravný zápas léta 22. června proti Shkupi.

Soutěžní boje pak pro Fenerbahce startují 19. srpna, kdy ho čeká ve druhém předkole Ligy mistrů dvojzápas proti Dynamu Kyjev.

Myslíte, že už by u toho mohl být také Bulhar se smlouvou ve Spartě až do roku 2024? Na specializovaném serveru transfermarkt.com svítí u jeho jména tržní cena 750 tisíc eur, čili necelých 19 milionů korun.

Ještě se mi nechce být celý týden jen v bílé košili, přiznává Vrba. Dle svých slov možná Baníku i něco dluží...

Zdroj: IG účet @spartanicz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.