Sejka přesvědčil pro jablonecký projekt Horejš: Představil mi plán a ambice, to se mi líbilo a líbí se mi i jeho přístup

Sejka přesvědčil pro jablonecký projekt Horejš: Představil mi plán a ambice, to se mi líbilo a líbí se mi i jeho přístup

Po Matěji Polidarovi přivítal Jablonec ve svém kádru také dalšího sparťana, jímž je podle očekávání útočník české jednadvacítky Václav Sejk.

Po hostování na Stínadlech ho tak čeká roční mise na Střelnici pod vedením Davida Horejše, jenž dostal za úkol zelenobílé barvy pozvednout.

"Jablonec vnímám jako kvalitní tým. V posledních letech se hrálo nahoře, minulý podzim ve skupině Konferenční ligy, takže hodně ambiciózní tým. Bohužel konec minulé sezóny nebyl podle představ klubu, ale doufám, že v téhle sezóně navážeme na tu předminulou a umístění bude podle toho vypadat. I s tím sem jdu, abychom hráli nahoře a byl to i pro mě v kariéře krok nahoru," uvedl na webu fkjablonec.cz dvacetiletý forvard.

Exkouč Dynama České Budějovice si přál Sejka více než Juliše. "Musím říct, že právě trenér Horejš mě přesvědčil pro cestu sem do Jablonce. Představil mi jeho plán a ambice. To se mi líbilo a líbí se mi jeho přístup, ať už ke mně nebo k celému týmu v Jablonci. To mě sem přimělo jít a jsem rád za tu šanci," přidal na fkjablonec.cz perspektivní rychlík.

Ten mimo jiné na severu potká svého kolegu z kádru Lvíčat Pavla Šulce, jenž dorazil do Jablonce z Viktorie Plzeň. Letenské "S" i ho mimochodem navíc dle dohody bude moci stáhnout již v polovině ročníku, čili v zimě.

Pro pohodu nových hráčů Viktorie je dobré, že se gólově prosazují. Naposledy to v celé parádě odnesly Karlovy Vary

Zdroj: fkjablonec.cz, sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.