Doufám, že tato sezona bude moje nejlepší v kariéře, zní z úst Zajíce, jemuž na jihu pomáhá i Hellebrand

Doufám, že tato sezona bude moje nejlepší v kariéře, zní z úst Zajíce, jemuž na jihu pomáhá i Hellebrand

Dnes již bývalý útočník Slovácka, Baníku Ostrava i Zaglebie Lubin Tomáš Zajíc je dosud v české nejvyšší soutěži na 34 brankách a v Dynamu by svou bilanci opět rád rozšiřoval.

"Čekají se ode mě góly, vynasnažím se, abych tento cíl splnil. Doufám, že v tabulce skončíme co nejvýše a já hlavně týmu pomůžu těmi nějakými góly," pronesl na webu dynamocb.cz jedna z letních posil jihočeské značky ze Střeleckého ostrova.

Byť měl i jiné nabídky, Budějovice pro něj byly nejlepší volbou. "V Polsku jsem teď skoro nehrál, takže motivace hrát a střílet góly je velká. Doufám, že tato sezona bude moje nejlepší v kariéře," doplnil na oficiálních stránkách pětadvacetiletý forvard, jenž myslí, že by pro něj bylo možná lepší hrát na dva útočníky, ale nechá to samozřejmě na trenérovi.

První pocity po příchodu na novou klubovou adresu byly příjemné. "Jsou skvělé, všichni jsou tady moc hodní, milí, zatím úžasné. Je tu i Patrik Hellebrand, hráli jsme spolu ve Slovácku. Ukazoval mi to tady, kdybych cokoliv potřeboval, mám za ním přijít," prozradil v rámci interview pro klubový web Zajíc.

Potočný už ví, kde bude pozvedávat mírně uvadající kariéru. Čeká ho mise na Střeleckém ostrově

Zdroj: Deník Sport