Značka Hazard by mohla brzy zase zářit na Ostrovech. Plusové body ale nebudou pro Edena

Značka Hazard by mohla brzy zase zářit na Ostrovech. Plusové body ale nebudou pro Edena

Známé belgické příjmení Hazard by mohlo opět zářit na Ostrovech, ale tentokrát by to nebylo díky Edenovi. Někdejší hvězda Chelsea se snaží naleznout štěstí v Realu Madrid, i když dojmy mohou být zatím více než rozporuplné. To však neplatí o jeho bratrovi, na kterého má spadeno Newcastle a jednat chce velmi rychle.

Podle informací německého listu Bild chtějí The Magpies využít toho, že všestranného Thorgana Hazarda mohou toto léto vyrvat ze spárů Dortmundu za pouhých 15 milionů eur. Možnost ale mají i další obdivovatelé, proto je nutné jednat rychle.

Devětadvacetiletý belgický reprezentant je pro Newcastle velkým lákadlem a tamní kouč Eddie Howe se nikterak netají tím, že by rád svůj tým posílil především na křídlech. Další variantou z Bundesligy by mohl být třeba Moussa Diaby, hvězdička Leverkusenu, ale zmiňován je třeba i Ismaila Sarr z Watfordu.

Stejně jako jeho bratr Eden má minulost s Chelsea, i když ne tak bohatou. Mnohem výrazněji o sobě dal vědět v Mönchengladbachu, poslední tři roky obléká dres Dortmundu, ale kontrakt má platný jen do léta příštího roku. V Německu se proslýchá, že je jedním z nejlépe placených hráčů v kabině a toto finanční břemeno nutí jeho zaměstnavatele zvažovat i možnost prodeje.

Zdroj: bild.de