Neymar již není nedotknutelný, nicméně není jediným s kým je vedení PSG nespokojeno...

Neymar již není nedotknutelný, nicméně není jediným s kým je vedení PSG nespokojeno...

Neymar již nepatří mezi nejblyštivější klenoty PSG. Za sebou má průměrnou sezonu, a důvěra v jeho schopnosti upadá, neboť dnes již bývalý sportovní ředitel Leonardo byl doteď ten, kdo hráče adoroval. Po jeho odchodu je však třicetiletý křídelník odkázán sám na sebe.

Pařížský celek je údajně otevřený k předčasnému ukončení kontraktu. Základní podmínkou je pak atraktivní nabídka.

Paříž je ve fázi přeměny. Na nejvyšších příčkách se již rozhodlo o výměně trenéra a sportovního ředitele, nicméně nikdo si svou pozicí nemůže být stoprocentně jistý, vyjma Mbappého.

"Očekáváme, že všichni hráči odvedou mnohem více než v minulé sezóně. Mnohem více!  Pro příští sezónu je cíl jasný: pracovat každý den na 200 procent. Dejte do tohoto dresu vše, co máte, a uvidíme výsledek,“ apeloval na hráče nedávno prezident Násir Al-Chelajfí.

Reportéři magazínu Foot Mercato tvrdí, že mezi nechtěnými je i brazilský kouzelník.

Tuto domněnku potvrzuje opět prezident klubu. 
 Ten v rozhovoru pro španělský list Marca, vyhýbavě odpověděl na otázku Neymarova setrvání. "Je Neymar součástí nového projektu PSG? O tom nemůžeme hovořit v médiích. Pravda je taková, že někteří hráči přijdou, jiní odejdou, ale to jsou soukromá jednání."

Katalánský deník Sport pak tvrdí, že se o Neymarovy služby zajímá Juventus, který svůj uíjem projevil již v minulosti.
 Massimiliano Allegri touží pozvednout sportovní úroveň klubu, k tomu by útočník PSG mohl bezesporu přispět. Navíc v něm třímá i ohromný marketingový potenciál.

Avšak naskýtá se i otázka, zdali by byl Neymar přínosný pro turínský celek i na hřišti.

Zdroj: footmercato.net, Marca.com