Chelsea už má jasno, za koho chce utrácet. Kdo má být první a kolik dostal Tuchel pro své plány?

Chelsea už má jasno, za koho chce utrácet. Kdo má být první a kolik dostal Tuchel pro své plány?

Londýnská Chelsea už zase dýchá a vše nasvědčuje tomu, že také během letošního léta bude utrácet horentní sumy za příchody nových hráčů. Americký miliardář Todd Boehly měl setkání s německým stratégem Thomasem Tuchelem za zavřenými dveřmi, během kterého si obě strany řekly své představy o nadcházejícím ročníku Premier League.

Todd Boehly vnímá potřebu posílit kádr a nechal se údajně slyšet, že v otázce příchodů pude Tuchelovi na ruku. Britský list Daily Mail pak označil dvě tváře, které by mohly v brzkých dnech podepsat na Stamford Bridge kontrakty. Tím by však neměl výčet jmen na seznamu přání končit a k dispozici by měl mít Tuchel pro toto léto celkem 150 milionů liber.

Německý stratég chce posílit především ofenzivní stránku týmu, neboť Romelu Lukaku zamířil na hostování do Interu Milán a na odchodu jsou údajně i další součástky kabiny. Již delší dobu se skloňuje o snaze zlákat do svých řad francouzského legionáře Osmana Dembélého. Někdejší tvář Dortmundu si v minulosti již mohl sám vyzkoušet, navíc vsází na to, že v Barceloně ji končí smlouva a novou nedostane. 

Druhou vysněnou posilou má být anglický reprezentant Raahem Sterling. Tomu za rok v létě vyprší smlouva na Etihad Stadium a zatím nebyla nalezena společná řeč v otázce jejího prodloužení. Zkušený hráč si několikrát stěžoval na herní vytížení a Citizens si údajně řekli o částku ve výši šedesáti milionů liber za jeho uvolnění. Na které další hráče padne ten zbytek? 

Zdroj: dailymail.co.uk