Je otázkou, proč se Kuchta nechtěl vrátit do Slavie. Možná proto, že v Edenu vlastně mají Tecla, směje se Siegl

Je otázkou, proč se Kuchta nechtěl vrátit do Slavie. Možná proto, že v Edenu vlastně mají Tecla, směje se Siegl

Doposud největší ofenzivní posilu v rámci Fortuna ligy přivedla pražská Sparta, a to, když svému odvěkému rivalu z Edenu vyloupila vlastní rybníček v podobě Jana Kuchty. Legenda Sparty Horst Siegl si myslí, že bude útočníkem číslo jedna na úkor Tomáše Čvančary.

Jedničkou v ofenzivě Sparty byl dlouhá léta jednoznačně Adam Hložek, jenže po jeho odchodu do Leverkusenu se experti zaobírali tématem, kdo ho nahradí. Dlouho se mluvilo to Tomáši Čvančarovi, jenž po přestupu z Jablonce sám přiznal, že mu to na Letné nestřílí podle představ, i když žádný propadák to taky nebyl.

Teď se pozornost obrací na Kuchtu. „Pozornost se teď bude soustředit hlavně na Kuchtu, Tomáš Čvančara dal nějaké góly, ale teď se dostane trochu do pozadí. Jsou to podobné typy útočníků. Dosud Sparta posilovala mladými hráči, kteří byli nadějemi směrem do budoucna. Ale příchod Kuchty je pecka, to překvapilo všechny, v nadsázce řečeno možná i Tomáše Rosického,“ komentoval transfer na webu sport.cz Horst Siegl.

Proč Kuchta nešel zpátky do Slavie? „Je otázkou proč se nechtěl vrátit do Slavie. Teď mi tady napovídají, že v Edenu mají vlastně Standu Tecla,“ smál se někdejší útočník.

Začne Sparta hrát s dvěma útočníky? „Hodně mu mohou napovědět přípravné zápasy, ale za mě bude Kuchta útočníkem číslo jedna. Určitě bude ve hře i varianta, že by mohla hrát Sparta na dva hroty,“ myslí si Siegl, jehož slova vyšla na webu sport.cz.

Zdroj: sport.cz