Real si proti PSG, Chelsea, Liverpoolu a nám nezasloužil vyhrát. Ligu mistrů vyhrajeme, hlásí ředitel Citizens

Real si proti PSG, Chelsea, Liverpoolu a nám nezasloužil vyhrát. Ligu mistrů vyhrajeme, hlásí ředitel Citizens

Bílý balet si tento rok zajistil rekordní 14. titul v Lize mistrů, navíc se ve vyřazovací části střetnul s těmi nejtěžšími možnými soupeři, s PSG, Chelsea, Manchesterem City a ve finále Liverpoolem.

Podle výkonného ředitele Citizens Ferrana Soriana měl Real v tomto ročníku Champions League štěstí. „Lidi nyní mluví o tom, jaké velké úspěchy má za sebou Real v posledních pár letech. Já si ale myslím, že je fér připomenout to, že měli i trochu štěstí. Dokonce bych řekl, že si proti PSG, Chelsea, Liverpoolu a nám vyhrát nezasloužili,“ nechal se slyšet výkonný ředitel Manchesteru City, jehož slova vyšla na goal.com a sport.aktuality.sk.

Na druhou stranu v minulosti se štěstí k Realu otáčelo zády. „Musím uznat, že si fanoušci už nepamatují to, že v 80. a 90. letech měl Los Blancos fantastický tým, jeden nejlepší v historii a Ligu mistrů nikdy nevyhráli, teď se jim to vrátilo,“ uznává Soriano.

Manchester City minulý rok v Lize mistrů prohráli až ve finále proti Chelsea, tento ročník vypadli právě s Realem v semifinále. „Liga mistrů je soutěž, kterou chceme určitě vyhrát. I my víme, že k tomu budeme potřebovat trochu štěstí. Jsme trpěliví, trofej vyhrajeme v pravý čas,“ dodal pro goal.com 55letý španělský podnikatel.

Zdroj: goal.com, sport.aktuality.sk