Chci se připravit na novou sezonu, ať to bude kdekoliv, říká Souček a možné zajímavé věci nechává zcela na Paskovi

Chci se připravit na novou sezonu, ať to bude kdekoliv, říká Souček a možné zajímavé věci nechává zcela na Paskovi

Nejvytíženější český hráč současnosti Tomáš Souček si aktuálně užívá zhruba třítýdenní dovolenou a ve West Hamu United se bude opět hlásit sedmý červencový den, s tím, že ho nejprve bude čekat čtyřdenní přípravný blok, než se zapojí do plného tréninku s týmem Davida Moyese.

Momentálně je k zastižení v Turecku, kde si užívá moře, tepla a nejrůznějších zábav četně tobogánů. Jeho cílem je odreagovat se od všeho ostatního, nicméně po očku přeci jen sleduje i dění na přestupovém trhu...

"Máme ve West Hamu hráčskou skupinu, takže nám vždycky napíší, když někdo nový přijde. Ještě předtím, než se to třeba za hodinu oficiálně oznámí, abychom to jako první věděli. Máme nového marockého stopera Aguerda z francouzského Rennes, zůstává u nás natrvalo Alphonse Aréola. Baví mě sledovat přestupy, kdo kam jde a co se kolem transferů všechno děje. Na dovolené si ale tyhle informace a nejrůznější spekulace užívám spíš jako fanoušek," uvedl v rozhovoru pro magazín Gól sedmadvacetiletý svěřenec skotského manažera Davida Moyese.

V posledních dnech se na ostrovech řešilo pozastavení jednání o jeho nové smlouvě a v dotyčné souvislosti vyplaval na povrch zájem Newcastlu United, Aston Villy i Evertonu, který trenérsky řídí Frank Lampard. Co tomu říká?

"Jestli o mě mají opravdu tyto kluby zájem, tak je to příjemné a hřeje mě to na srdci. Chci se připravit na novou sezonu, ať to bude kdekoliv. Pořád jsem ve West Hamu, kde mám ještě na dva roky smlouvu, a 7. července se tam budu hlásit na prvním tréninku, na který chci dorazit co nejlépe připravený. Ostatní věci kolem nechávám na svém manažerovi panu Paskovi, on mi případně řekne, kdyby leželo něco zajímavého na stole," informoval na serveru gol.cz bývalý hráč Slavie, Liberce i Viktorie Žižkov.

Nejdříve Mané, teď Salah? Liverpool je ochotný prodat egyptského krále...

Zdroj: gol.cz

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.