Červenobílou nahrazuje žlutomodrá barva. Sklářům se podařilo ulovit jednoho z nejvýraznějších mladíků Česka...

Červenobílou nahrazuje žlutomodrá barva. Sklářům se podařilo ulovit jednoho z nejvýraznějších mladíků Česka...

Teplice získaly na přestup mládežnického reprezentanta Jakuba Křišťana, jenž se přesunul na Stínadla ze struktur Slavie Praha.

"Jakub je velkým talentem svého ročníku, poslední rok a půl strávil ve druhé lize ve Vlašimi, kde se prezentoval velmi dobře, což jsme mohli vidět i při vzájemném barážovém dvojzápase. Jsme moc rádi, že se nám ho povedlo přivést na přestup do našeho klubu," liboval si sportovní ředitel Štěpán Vachoušek, jehož ohlasy nabídl web fkteplice.cz.

Transfer pomohl zařídit agent Viktor Kolář. "Jakub patří mezi nejvýraznější mladé hráče Česka, svůj potenciál dokazuje na klubové i reprezentační úrovni. V tuto chvíli přišel čas na zásadní krok v seniorské kategorii, Teplice vnímáme pro jeho fotbalový rozvoj jako ideální destinaci. Realizační tým dokázal už v loňské náročné sezoně, že chce a umí pracovat s mladými hráči, o Jakuba projevovaly Teplice dlouhodobější a intenzivní zájem. Jakub dostane šanci a bude záviset pouze na něm, jak si s ni dokáže poradit," zaznělo z úst manažera Sport Investu.

Devatenáctiletý odchovanec Slavie, který nastupuje na pozici středního záložníka, odehrál za zmíněnou Vlašim šestačtyřicet soutěžních duelů a nyní se může poprvé v kariéře těšit na Fortuna:ligu...

"Moc bych se chtěl v Teplicích prosadit, nasbírat co největší herní vytížení a hlavně Teplicím pomoci k vyšším příčkám," přidal na fkteplice.cz perspektivní záložník, jenž už má za sebou i premiéru u Jana Suchopárka v jednadvacítce.

Debut po boku Kučery, Grigara a spol. ho může čekat již uprostřed pracovního týdne proti Varnsdorfu.

Zdroj: fkteplice.cz