Neymar na cestě do Premier League? Zájem projevila trojice anglických velkoklubů

Neymar na cestě do Premier League? Zájem projevila trojice anglických velkoklubů

Už delší dobu se spekuluje o tom, že Neymar není v PSG úplně spokojený. I přesto, že se Brazilec nedávno nechal na stránkách časopisu Oh My Goal slyšet, že chce v Paříži vydržet, mělo naposledy šikovného útočníka údajně naštvat prohlášení prezidenta klubu Násira Al-Chelajfího, který oznámil, že Neymar už není nedotknutelný.

„Nikdy nevíme, co se může stát v následující den, ale myslím si, že každý velký hráč by si aspoň jednou měl zahrát v Premier League,” řekl v roce 2018 Neymar. A teď si možná v dohledné době atmosféru nejvyšší anglické fotbalové soutěže vyzkouší.

Zahraniční média totiž v posledních dnech přišly s informací, že jediné tři týmy, které si aktuálně mohou dovolit koupi brazilského kouzelníka, jsou Chelsea, Manchester United a Newcastle.

K celé situaci se podle serveru Express vyjádřil i prezident PSG Násir Al-Chelajfí: „Co si myslím o možném odchodu Neymara v době tohoto letního přestupového období? Můžu vám říct jen to, že od svých hráčů toho očekáváme určitě víc v porovnaní s tím, co ukázali v minulé sezóně.

Musí jít do každého zápasu na sto procent. V uplynulém ročníku jsme nehráli dost dobře na to, abychom se dostali dále zejména v Lize mistrů. Naši fotbalisti musí být skromnější, méně náchylní na zranění a nedopouštět se zbytečných faulů, které ovlivňují průběh důležitých duelů.“

Největší zájem o Neymara má podle všeho londýnská Chelsea. Podle zákulisních informací totiž nový majitet „The Blues” Todd Boehly poskytl německému trenérovi Thomasi Tuchelovi na letní přestupy dohromady až 200 milionů liber.

Zároveň se ve velkém mluví o tom, že na odchodu ze Stamford Bridge je belgický útočník Romelu Lukaku, který by se měl vrátit zpět do milánského Interu. To znamená, že Chelsea bude muset za něho hledat náhradu do ofenzívy, přičemž právě Neymar by mohl být jedním z hlavních kandidátů na letní přestup do kabiny „The Blues”.

Zdroj: Express.co.uk

Velké zápasy mi sedí, penalty chytám ráda, uvedla talentovaná brankářka Fuchsová po výborném výkonu s Francií