Ve Slavii je větší kvalita než na Slovácku. Myslím, že dojdeme daleko a skupinu uděláme, věští Jurečka

Ve Slavii je větší kvalita než na Slovácku. Myslím, že dojdeme daleko a skupinu uděláme, věští Jurečka
OBSAHUJE VIDEO

Zatímco na prvním soustředění Slavie v rakouském Aigenu ještě čerstvě osmadvacetiletý český reprezentant Václav Jurečka absentoval, to druhé už mu neuniklo a konečně mohl poznat své nové spoluhráče...

"Těšil jsem se moc. Volno bylo sice krátké, ale připadalo mi to i strašně dlouhé. Nebyl jsem s klukama od reprezentace od podpisu. Těšil jsem se na spoluhráče, jak mě vezmou, jak se tady sžiju s týmem. Musím říct, že pauza se projevila. První trénink pro mě byl náročnější, ale postupem času se do toho dostanu a bude to lepší," slíbil slávistické obci bývalý forvard Opavy či Slovácka.

S jakými osobními cíli k našim jižním sousedům vůbec dorazil? "Moje cíle pro přípravu jsou takové, abych se co nejlépe připravil na sezonu, je to potřeba. Nějaké volno bylo, takže se musím dostat zpět do optimální pohody. Až další příprava a tréninky ukážou, jak na tom jsem. Musím se porvat o šanci získat pozici prvního útočníka, i když to bude náročné. Slavia má strašně velkou kvalitu a je tu velká konkurence. O tom je fotbal, mě to motivuje do další práce," přiznal na slavia.cz nový svěřenec Jindřicha Trpišovského.

A jak se těší na druhé předkolo Evropské konferenční ligy, které proběhne už v červenci? Ohledně letních bojů je velkým optimistou. "Na evropské poháry se těším. Se Slováckem mám negativní zkušenost, kdy jsme prohráli hned první zápas. Teď jsem ve Slavii, tady je větší kvalita. Já si myslím, že dojdeme daleko a skupinu uděláme, protože zápasy v Evropě vás posunou dál. Je to pro nás dobrá konfrontace," uzavřel na webu slavia.cz autor dvaceti soutěžních gólů uplynulé sezony.

Kolik jich asi nasází v sešívaném trikotu?

Ztráty balonů, váznoucí součinnost, ale přesto vybojovaná výhra a podíleli se na tom už i Kozák s Trávníkem

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.