Dybala s Pogbou a další. Top fotbalisté, kteří jsou mezi volnými hráči a hledají si nové angažmá. Rozhodovat budou finance

Dybala s Pogbou a další. Top fotbalisté, kteří jsou mezi volnými hráči a hledají si nové angažmá. Rozhodovat budou finance

Červenec je tradičně měsícem, kdy mnoho fotbalistů hledá nové chlebodárce. A i v letošním přestupovém období jsou k dispozici mezi volnými hráči top fotbalisté. Pojďmě se na některé podívat.

Paulo Dybala

Argentínský útočník působil v italském Juventusu od roku 2015. Za tu dobu se stihl stát pro fanoušky "Juve" miláčkem. A ne náhodou! Vždyť osmadvacetiletý Dybala odehrál za turínský klub 293 zápasů, ve kterých vstřelil 115 gólů. V uplynulé sezóně nastoupil do 29 zápasů a podílel se na 15 gólech svého klubu.

Toho času je útočník nejvíc spojován s Interem Milán či Tottenhamem. Přesun k italským rivalům by asi fanoušci bývalého chlebodárce nesli nelibě. Navíc, Inter se chystá přivést zpět Romela Lukaka po jeho neúspěšné sezoně v Chelsea. Takovou konkurenci Argentinec asi chtít nebude. Problematický ale může být i přesun do Anglie, a to kvůli platu. Dabyla měl v "Juve" větší plat, než mu hodlají "Kohouti" nabídnout. Také vztah kouče Totenhamu Antonia Conteho k Dybalovi je prý komplikovaný.