Hradec hlásí posilu do branky! Z Slovácka přichází Slovák Bajza

Hradec hlásí posilu do branky! Z Slovácka přichází Slovák Bajza

Po odchodech Jana Mejdra a Jana Krále se musel Hradec zaměřit na defenzivu. Tu však místo obránců zalepí nový brankář a to Slovák Pavol Bajza. Ten přichází po roce v Karviné, se kterou sestoupil, ze Slovácka. 

Pavol Bajza je zkušený brankář, který v jarní části uplynulé sezony hostoval v Karviné, s níž sestoupil do druhé ligy. V české nejvyšší soutěži má na kontě 24 startů. V minulosti působil v italských klubech Parmě a Crotone, dánském Vejle či Olympiakosu Nikósie.

"Naskytla se nám možnost doplnit brankářský post o kvalitní posilu. Je to zkušený gólman s perfektními parametry, líbil se i našemu trenérovi Tomáši Poštulkovi. Takže když se objevila příležitost ho získat, rádi jsme po něm sáhli. Máme nyní tři kvalitní gólmany, kteří se musí poprat o to, kdo bude chytat," uvedl sportovní ředitel Hradce Králové Jiří Sabou.

V Hradci doplní brankářskou jedničku Patrika Vízka, který po celou sezónu táhl "Votroky" směrem k skupině o titul, kam je nakonec i dovedl. Jak víme, Pavol Bajza je zkušeným brankářem s mezinárodními zkušenostmi, ale bude to na Hradec stačit? Nebude " jen do počtu"?

zdroj: Livesport.cz