Šašinka si musí opět zvyknout na zátěž Slovácka: Pro mě je to zatím těžké, cítím, že každý den je hodně náročný

Šašinka si musí opět zvyknout na zátěž Slovácka: Pro mě je to zatím těžké, cítím, že každý den je hodně náročný

Ofenzivně laděný Ondřej Šašinka, jenž kvůli zranění zasáhl v poslední sezoně jen do 13 duelů s bilancí dvou branek, bude i v ročníku 2022/2023 oblékat trikot Slovácka. Jeho hostování z Baníku Ostrava se totiž o rok prodloužilo.

"Natrhl jsem si zadní sval, který jsem si léčil víc jako měsíc. Když už se to zdálo v pořádku a vracel jsem se do tréninku, tak jsem dostal zánět achilovky. To mě bolelo ještě týden před přípravou. Šel jsem na injekci, zatím to drží, takže dobrý," citoval web fcslovacko.cz slova svěřence Martina Svědíka.

"Ještě je to s fyzičkou horší. Dva měsíce jsem nehrál, takže to manko je tam cítit. Pomalu se dostávám do tempa, ale ještě to není ono. Musím se dostat do optimální pohody,“ pokračoval na fcslovacko.cz čtyřiadvacetiletý forvard.

Jak se dívá na nové posily vítěze poháru? "Myslím, že všichni, co přišli, tak do týmu zapadají. Příprava je o tom, aby si noví hráči zvykli na systém, který hrajeme. Pro mě je to zatím těžké, cítím, že každý den je hodně náročný. Musím si na tu zátěž zvyknout. Snad jsem si období zranění vybral. Do nové sezóny chci být naplno připravený," uzavřel na fcslovacko.cz Šašinka.

Bývalý ofenzivní hráč Senice i Zlatých Moravců zasáhl do hry i v poslední přípravě proti druholigovému Třinci (2:0) a znovu do akce by měl jít v sobotu proti Vyškovu.

Kayamba se definitivně loučí s Doosan arénou. Po Samsunsoporu se bude nově prát za tento klub...

Zdroj: fcslovacko.cz