Cítím obrovskou chuť a motivaci do velkých zápasů, přiznal po podpisu nového pracovního dokumentu Staněk

Cítím obrovskou chuť a motivaci do velkých zápasů, přiznal po podpisu nového pracovního dokumentu Staněk

Šestadvacetiletý Jindřich Staněk, který se stal i díky čtrnácti čistým kontům nejlepším brankářem uplynulého ročníku Fortuna:ligy, prodloužil v Doosan aréně kontrakt do léta 2025.

To vše i přesto, že v létě mistr přivedl z Dunajské Stredy Martina Jedličku. "Během mistrovské sezony byl Jindra Staněk výraznou osobností našeho týmu, ostatně výsledky i čísla mluví za vše. Svými výkony v klubu si řekl i o místo v národním týmu. Jsme rádi, že jsme se poměrně rychle domluvili na prodloužení jeho kontraktu. Patří k oporám a má toho ještě spoustu před sebou," uvedl po podpisu generální ředitel západočeské značky Adolf Šádek, jehož vyjádření lze najít na webu fcviktoria.cz.

A jak okomentoval nový pracovní dokument sám bývalý gólman Českýc Budějovic, Sparty, Evertonu i Třebíče s šestatřicítkou na zádech?

"Podařilo se nám dosáhnout velkého úspěchu a vyhrát mistrovský titul. Nyní máme před sebou boje o evropské poháry a já cítím obrovskou chuť a motivaci do velkých zápasů. Chci si s týmem zahrát v Evropě, a tak jsem moc rád, že o to mohu zabojovat a pokračovat v Plzni i v dalších letech," zakončil na stránkách fcviktoria.cz dvojnásobný reprezentant Česka, jehož současná tržní cena se pohybuje okolo 75 milionů korun.

Kayamba se definitivně loučí s Doosan arénou. Po Samsunsoporu se bude nově prát za tento klub...

Zdroj: fcviktoria.cz