Gomez prodloužil v Liverpoolu až do roku 2027. Jsem asi v nejlepším klubu na světě, uvedl při podpisu

Gomez prodloužil v Liverpoolu až do roku 2027. Jsem asi v nejlepším klubu na světě, uvedl při podpisu

Liverpool potvrdil, že obránce Joe Gomez podepsal novou dlouhodobou pětiletou smlouvu na Anfield Road.

Pětadvacetiletý fotbalista byl v posledních sezónách pod vedením Jurgena Kloppa využíván jako střední i jako pravý obránce. V loňské sezóně však za „The Reds“ odehrál v Premier League jen osm zápasů a celkově pak 21 zápasů ve všech soutěžích.

I přesto, že Gomezova současná smlouva měla končit až v roce 2024, na Anfieldu si defenzivního fotbalistu pojistili ještě o tři roky déle, tedy až do roku 2027.

„Je to samozřejmě důležitý okamžik pro mě a mou rodinu," uvedl fotbalista po podpisu nové smlouvy pro klubový web. „Je to ten okamžik, o kterém sníš jako dítě, a ten, který nepovažuješ za samozřejmost. Být v Liverpoolu je neuvěřitelné; v mých očích je to v současnosti pravděpodobně jeden z nejlepších a možná i nejlepší klub na světě. Nad rozhodováním prodloužit jsem vůbec nepřemýšlel.“

Právě Gomez působí v Liverpoolu už od roku 2015, kam přestoupil jako osmnáctiletý talent z Charltonu. „Samozřejmě jsem tady už docela dlouho, ale ve velkém schématu věcí se stále cítím mladý. Navíc, nejlepší roky jsou přede mnou. Mám se ještě co učit a mám na to čas,“ řekl dále při podpisu osminásobný reprezentant Anglie s tím, že s Liverpoolem plánuje v následujících letech samé trofeje.

„Ty nejlepší roky jsou teprve před námi. Naším limitem je až nebe. Chceme být o jeden, ne-li dva stupně lepší než v minulé sezóně. Rozhodně máme na to to udělat. Kde je víra, tam je to jen o tom, že to vezmeme jeden zápas za druhým, jako jsme to dělali minulou sezónu, a vyhrajeme,“ uvedl bojovně.

Zdroj: liverpoolfc.com

Barcelona si nadále brousí zuby na Lewandowskiho. Míč je na straně Bayernu, vzkázal Laporta