Holíkovi se definitivně ulevilo, ve Viktorii může nadále absolvovat velké zápasy a Plzeň už na něj má i opci

Holíkovi se definitivně ulevilo, ve Viktorii může nadále absolvovat velké zápasy a Plzeň už na něj má i opci

Pravý obránce Libor Holík bude i nadále pokračovat na západě Čech, kde už strávil celou jarní část uplynulé sezony. Plzeň se totiž dohodla s Jabloncem na jeho ročním hostování s opcí. 

"Hodně štěstí v boji o Ligu mistrů, Holas!," zaznělo na stránkách fkjablonec.cz na adresu čtyřiadvacetiletého rychlostně vybaveného beka.

"Své kvality prokázal již během jara, kdy nám pomohl k úspěchu. Jedná se o kvalitního a talentovaného hráče, který se rychle stal součástí týmu a je pro nás velkým přínosem. Jsem rád, že s ním můžeme počítat i v novém ligovém ročníku. Zároveň bych chtěl moc poděkovat jeho agentovi Adriánu Lučanovi za součinnost a korektní jednání, díky kterému se nám podařilo Liborův příchod takto dotáhnout," pronesl si na stránkách fcviktoria.cz generální ředitel Adolf Šádek.

A co první dojmy nositele čísla 44, který už měl svolení trénovat s družinou Michala Bílka od startu letní přípravy? "Mám radost, že můžu ve Viktorce zůstat a navázat na skvělý a úspěšný konec sezony, který jsem tu zažil. Čekají nás velké zápasy a já si jich už nemůžu dočkat," vzkázal defenzivní specialista z Doosan arény.

Do další přípravy proti belgickému Sint-Truidenu už tak může jít Holík s mnohem větším klidem než doposud.

Na Bazalech došlo k prvnímu zeštíhlení kádru o tři tváře a další redukce se očekává v příštích dnech...

Zdroj: fkjablonec.cz, fcviktoria.cz