Stane se z gólového Schranze bek? Všichni kluci jsou rádi, že hrají. Je jim jedno, na kterém postě, míní kouč

Stane se z gólového Schranze bek? Všichni kluci jsou rádi, že hrají. Je jim jedno, na kterém postě, míní kouč

Zkušený slovenský reprezentant Ivan Schranz nastoupil v přípravném duelu proti Puskás Akadémia (:10) na beku. Půjde pro realizační tým sešívaného "S" o trvalejší řešení?

"Ivan je poctivý hráč, dobře běžecky a rychlostně vybavený. Využili jsme ho na Fenerbahce, kde zahrál fantastický zápas. Variant je tam více, navíc Ivan může hrát na beku i na křídle, není to žádný problém," pronesl na klubových stránkách člen trenérského štábu Zdeněk Houštecký.

Před rokem však dorazil exjablonecký rychlík s minulostí ve Spartě, Dukle, Spartaku Trnava či Dynamu České Budějovice do Edenu jakožto ryzí a gólový útočník, který nastřádal za poslední dvě ligové sezony 23 branek a další tři trefy zaznamenal v pohárové Evropě. A nyní možná skončí v defenzivní linii...

"Tak ono se může stát, že třeba nastoupí na hrotu. Na Unionu Berlín nastoupili vepředu s Olayinkou a byl to fantastický výkon. Když to vidíme na tréninku, jak se hráči projevují, tak podle toho se rozhodneme i do zápasu. Myslím si, že všichni kluci jsou rádi, že hrají. Je jim jedno, na kterém postě. V týmu je momentálně taková konkurence, že když je hráč na hřišti, tak je za to rád a vždy tam nechá sto procent," obhajoval dotyčný krok slávistický odborník, jehož tým čeká už za deset dní úvodní duel druhého předkola Evropské konferenční ligy.

Santos a hráči na krajích jsou schopní obcházet hráče jeden na jednoho, to je v naší lize strašně důležité, chválí Provod posily

Zdroj: slavia.cz