Sparta je pro mě nejvíc, co si v Česku dokážu představit, září po pracovním setkání s Rosickým Karabec

Sparta je pro mě nejvíc, co si v Česku dokážu představit, září po pracovním setkání s Rosickým Karabec

Pražská Sparta se domluvila s devatenáctiletým Adamem Karabcem na nové dlouholeté smlouvě. Sám záložník je z jednání s Rosickým o nové smlouvě nadšen. Že od Karabce na Letné hodně čekají, dokazuje i fakt, že bude nově hrát s číslem, které se dává za odměnu lídrům.

„Jsem nadšený, že jsme se domluvili, můžu tady pokračovat a pořádně ukázat, co ve mně je. Sparta je pro mě nejvíc, co si v Česku dokážu představit,” pěl na klub z pražské Letné po podpisu nové smlouvy mladý záložník, který je členem hlavního týmu Sparty už od svých sedmnácti let a začátkem července oslavil teprve devatenácté narozeniny.

Talentovaný fotbalista, který za tu dobu stihl za Spartu nasbírat třiašedesát ligových startů, během kterých vstřelil i šest gólů bude hrát od nové sezóny s číslem deset. Toto číslo přitom předtím nosil ikona klubu Bořek Dočkal. S tím také logicky roste i vetší zodpovědnost, která se od Karabce nově bude očekávat. „Muselo to být jasné už od začátku. Nenosí to tu jen tak někdo. Ve Spartě nosili desítku obrovští hráči. S tím jsem do toho také šel. Chci dokázat, že to zvládnu převzít a že v sezoně budu hrát tak, jak bych chtěl,“ nebojí se Karabec velké výzvy.

Csaplár má pravdu: „Rychlokvašky“ Rosický, Sivok, Grygera, Jankulovski či Skuhravý škodí sobě, klubu i fandům

Zdroj: sparta.cz