Gnabryho zřejmě zaujal nový návrh Bayernu a Tuchel ostrouhá. Kdo by však odmítnout nemusel?

Gnabryho zřejmě zaujal nový návrh Bayernu a Tuchel ostrouhá. Kdo by však odmítnout nemusel?

Otazník nad budoucností sedmadvacetiletého německého reprezentanta Serge Gnabryho by mohl být brzy vyřešen. Dlouholetá opora Bayernu Mnichov si přála zvýšení platu, což se bavorskému zaměstnavateli příliš nezamlouvalo, proto se začaly objevovat varianty na změnu klubové příslušnosti. Případní zájemci však zřejmě ostrouhají, neboť v Allianz Aréně si uvědomují, že jej potřebují.

Jedna z největších hvězd Bayernu Mnichov byla během jara spojována s Realem Madrid, nyní se nejčastěji skloňuje londýnská Chelsea. Na Stamford Bridge chtějí rozšířit svou ofenzivní sílu a Thomas Tuchel se netají obdivem schopností Gnabryho.

Blues se již pokusili hráče několikrát oslovit, ale nyní se zdá, že Bayern si bude moci oddechnout. Na stole údajně leží nová nabídka prodloužení spolupráce, která by mohla být kompromisem. A podle zpráv z Německa se zdá, že i samotný hráč je této variantě nakloněn.

Jeho současná smlouva vyprší v Bavorsku v létě příštího roku a je zřejmé, že pokud dojde k podpisu nového kontraktu, tak si Gnabry finančně polepší. Chelsea tak v lovu další ofenzivní hvězdičky neuspěje, ale před pár dny již zlákala Raheema Sterlinga z Manchesteru City a dalším lákadlem má být Rafael Leão z AC Milán.

Zdroj: dailymail.co.uk

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.