Kdo vede závod o zisk Dybaly? Jak se zdá, tak oba kluby z Milána dostanou košem

Kdo vede závod o zisk Dybaly? Jak se zdá, tak oba kluby z Milána dostanou košem

Po sedmi letech v Turíně zvedl kotvy. Osmadvacetiletý argentinský útočník si rozhodně stěžovat nemůže, neboť si může vybírat z celé řady atraktivních nápadníků. Jako volný hráč je lákavým zbožím na letošním přestupovém trhu a vše nasvědčuje tomu, že v Serii A setrvá. Kdo podle zdrojů z Apeninského poloostrova vede v závodě o jeho zisk?

Jméno nového zaměstnavatele by mohlo být oznámeno během nadcházejících týdnů, ale argentinský legionář nikam nespěchá. Chce se dobře rozhodnout, zvážit všechny možnosti. V popředí je trojlístek italských klubů, ale aktuálně je nejblíže jeho zisku údajně AS Řím. Vítěz prvního ročníku Konferenční ligy za sebou nechává oba slavné celky z Milána.

Dybala se zatím připravuje na novou sezónu individuálně, ale Římané by jej chtěli mít ve své kabině co nejdříve. Pokud by toto volání vyslyšel, zahrál by si pod slavným portugalským stratégem José Mourinhem, který se již ostatně nechal slyšet, že by s ním rád spolupracoval. Navíc jsou tu i fanoušci klubu z italské metropole, kteří mu slibují famózní přivítání.

Útok Římanů by mohl vykazovat v nové sezóně zajímavý trojzubec, kdyby Pellegriniho s Abrahamem doplnil právě Dybala. Podání oficiální nabídky brání ale svolení vlastníků klubu. Problémem by mohla být výše jeho platu, neboť coby volný hráč by klubovou pokladnici nezatížil svým příchodem, ale svou mzdou, která rozhodně nebude z kategorie malých.

Zdroj: gazzetta.it

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.