Samek by v Mladé Boleslavi setrvat vůbec nemusel. Je to interní věc Slavie, uvidíme, zda u nás zůstane, říká Hoftych

Samek by v Mladé Boleslavi setrvat vůbec nemusel. Je to interní věc Slavie, uvidíme, zda u nás zůstane, říká Hoftych

Protože se slávistický teenager Daniel Samek už nějaký čas připravuje s Mladou Boleslaví, zdálo se, že dohoda o jeho ročním hostování v kádru Pavla Hoftycha bude jen formalitou.

Situace osmnáctiletého záložníka se však v souvislosti s příchodem do města automobilů zamotala a to, že bude hrát po boku Matějovského, Suchého, Škody, Skaláka a spol. ještě žádná vyložená tutovka není.

To vše i přesto, že perspektivní mladík s tržní cenou okolo 50 milionů korun za svým novým týmem dorazil na soustředění.

Svědčí o tom i skutečnost, že v posledním přátelském duelu proti Turínu (0:2) byste jmého mládežnického reprezentanta Česka hledali marně.

Jak zaznělo na serveru isport.blesk.cz, klient agentury Top Sport Management, kde jsou i Lukáš Provod, Daniel Fila, Laco Takács, Tomáš Malínský, Ondřej Kúdela či Dominik Pleštil, by nakonec mohl zamířit jinam, s tím, že ve hře má být i zahraničí.

Pokud by se dotyčný scénář naplnil, hlavního trenéra Mladé Boleslavi by to jednoznačně mrzelo. "Pořád to není dotažené. Je to interní věc Slavie. Každopádně je Samek výborný kluk i fotbalista. Uvidíme, jestli u nás zůstane," uzavřel Deníkem Sport citovaný pětapadesátiletý odborník, jehož mužstvo zahajuje nový ligový ročník předposlední červencový den na zlínské Letné.

Jestlipak u toho na Moravě bude i Samek?

Nové dresy? Sparta, či Dukla? Logo? Slavii chybí třetí hvězda a její rival z Letné má mít čtyři

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.