Torres touží prchnout z područí Žlutých ponorek. Kteří dravci zvažují jeho povolání do služby?

Torres touží prchnout z područí Žlutých ponorek. Kteří dravci zvažují jeho povolání do služby?

Ostře sledovaný střední obránce Pau Torrese by mohl během nadcházejících týdnů měnit svou klubovou příslušnost. Pětadvacetiletý španělský reprezentant doposud věrně sloužil Villarrealu, ale nyní se zdá, že by mohl zamířit za hranice své země. Cesta z Pyrenejského poloostrova se nabízí několika směry a kromě Itálie je v popředí spekulací Anglie.

Žlutá ponorka nechce o jeho uvolnění ani slyšet, pokud nepřijde lukrativní nabídka, kterou nebude moci odmítnout. Torres je klíčovou tváří defenzivní strategie Villarrealu, tamní kouč Unai Emery na něj vsází, proto by jeho odchod mohl pořádně zamávat výkonností týmu na startu nové sezóny.

Samotný hráč vak prahne po nové výzvě a toto přání nezůstává pouze v jeho mysli. Agent již začal jednat s kluby, které projevily o Torrese zájem.  V uplynulých týdnech byl skloňován Juventus, ale Stará dáma polevila ve své snaze, neboť tuší, že se nebude jednat o levný transfer, proto raději úspěšně naháněla Gleisona Bremera u městského rivala FC Turín.

Poslední informace hovoří o pravděpodobném přesunu na Ostrovy. Chelsea by jej ráda zařadila do své obrany, pokud nedokáže zlákat Julese Koundého ze Sevilly. Pozadu nejsou ani oba celky z Manchesteru.  

Na Old Trafford vsadil nový stratég Erik ten Hag na ozkoušené jméno a z Ajaxu přivedl Lisandra Martíneze, což však neznamená, že by dalšího středního obránce neupotřebil. Největším favoritem na jeho angažování jsou však Citizens, kteří hledají vhodnou náhradu za nevýrazného Nathana Akého. Ve Španělsku se proslýchá, že by mohlo na vykoupení Torrese stačit 50 milionů eur.

Zdroj: thehardtackle.com