Wijnaldum se v Parku princů příliš dlouho neohřeje. Jeho další kroky by měly směřovat do Itálie

Wijnaldum se v Parku princů příliš dlouho neohřeje. Jeho další kroky by měly směřovat do Itálie

Jednatřicetiletý nizozemský záložník Georginio Wijnaldum se zřejmě v Parku princů dlouho neohřeje. Před rokem přišel do PSG zdarma s velkým příslibem, ale stejně jako někteří jeho spoluhráči zůstal daleko za očekáváním. Nyní se proslýchá, že PSG došla trpělivost a hráči dala svolení hledat si nového zaměstnavatele. O svou budoucnost se bát nemusí, neboť jeden již vyslal své špehy do Paříže a řeší jeho angažování.

Zkušený záložník s bohatými zkušenostmi z Premier League má za sebou úspěšné anabáze v Newcastlu a Liverpoolu. Odchovanec Feyenoordu v nové sezóně vyzkouší novou výzvu a vše nasvědčuje tomu, že se tak stane v italské Serii A.

O jeho konci v PSG se spekulovalo již v lednu, ale koketování s návratem do Newcastlu nakonec nepřineslo podpis smlouvy. Jeho schopnosti před lety na Ostrovech ale neunikly portugalskému stratégovi José Mourinhovi, který by jej rád zlanařil do Říma.

Římské AS během tohoto léta nelení a dává do kupy zajímavý kádr, který by mohl mít mnohem větší ambice, než jen ovládnout Konferenční ligu. Giallorossi již do svých řad povolali levého obránce Celika z Lille, přišel také talentovaný brankář Svilar, zkušený veterán Matič a před pár dny byla oznámena také spolupráce s Dybalou.

Zdroj: goal.com