Chelsea vzdává závod o Koundého. Kterému dravci by toto rozhodnutí mohlo přijít vhod?

Chelsea vzdává závod o Koundého. Kterému dravci by toto rozhodnutí mohlo přijít vhod?

Londýnská Chelsea prahne po nové tváři do středu obrany, přestože nedávno angažovala z Neapole senegalského stopera Koulialyho. Dlouhodobým cílem německého stratéga Thomase Tuchela byla opora Sevilly Jules Koundé, ale španělský klub za něj požaduje částku, na kterou Blues nebyli ochotni přistoupit.

Podle listu El Desmarque Chelsa ukončila snahu získat Koundého, a tak i toto léto nezláká francouzského mladíka do svých řad. V budoucnu se už další šance nemusí nabídnout, neboť se proslýchá, že odchovanec Bordeaux přeci jen změní během tohoto přestupového okna klubovou příslušnost.

Sevilla se snaží stůj co stůj udržet hráče ve svém týmu, ale odražení jednoho výrazného obdivovatele stále neznamená, že má vyhráno. V povzdálí stál celou tu dobu další dravec, který sice neoplývá finanční stabilitou, přesto před novou sezónou rozhazuje směle všemi směry.

Nabídka Chelsea ve výši 55 milionů liber plus bonusy se nesetkala s pochopením ze strany Sevilly, proto lze očekávat, že Barcelona bude muset ještě něco přihodit navíc. Xavi by rád třiadvacetiletého Francouze dovedl jako dlouhodobou náhradu za Piquého, jehož kariéra se pozvolna blíží ke svému konci.

Zdroj: eldesmarque.com