Barcelona kraluje přestupovému období! Koundé si vybral Nou Camp

Barcelona kraluje přestupovému období! Koundé si vybral Nou Camp

Je to tady. Here We Go. Jules Koundé si vybral své další působiště a Chelsea to doopravdy nebude. Francouzský reprezentant si vybral celek z Katalánska a zanedlouho se z něj stane Culer.

Nejde to říci jinak, Barcelona ovládla letošní, letní přestupové období. Tady není o čem a to ještě nekončíme. Do Barcy totiž přichází jeden z nejlepších a nejtalentovanějších stoperů na světě. 

Dlouhý a úmorný boj o francouzského reprezentanta je u konce. Chelsea znovu prohrála a utře slzu, protože přijít o takový úlovek zabolí. Koundé doposud hrál za Sevillu, kde se vypracoval v jednoho z nejlepších obránců ligy. 

Dlouho se spekulovalo, kde nakonec Jules skončí, ale nakonec to vykrystalizovalo jen do souboje mezi Chelsea a Barcelonou. I když to ze začátku vypadalo na tým z Londýna, Barca sehnala peníze ai s přispěním trenéra Xaviho se Koundé přestěhuje do Katalánska.

Právě Xavi byl tím rozhodujícícm faktorem, který dokázal Koundého přesvědčit o tom, že projekt, který má Barca v plánu je pro něj ten nejlepší a hlavně přínosný pro jeho kariéru. 

Přestupová částka se bude pohybovat okolo 50 miliónů eur + případné bonusy. Cena naprosto odpovídá a my se jen můžeme začít těšit, protože to, co Barcelony za toto přestupové období vytvořila je neuvěřitelné. Navíc se jmény jako Koundé, Lewandowski nebo Raphinha.

V nadcházející sezóně se máme doopravdy na co těšit!

zdroj: Fabrizio Romano