Návrat Messiho? Jak to vidí ten, který by ho měl v Barceloně nahradit

Návrat Messiho? Jak to vidí ten, který by ho měl v Barceloně nahradit

Devatenáctiletý talent z Guiney-Bissau Ansu Fati je mnohými srovnáván právě s legendárním Argentincem Lionelem Messim. Fati si se sedminásobným držitelem Zlatého míče zahrál z důvodu zranění necelé dvě sezony a nebránil by se ani dalšímu pokračování.

Barcelona je na přestupovém poli velmi aktivní. Ohlásila příchod už tří velkých jmen. Z Bayernu podepsala Lewandowského, z Leicesteru Raphinhy, novou smlouvu podepsal Ousmane Dembélé a v neposlední řadě se na Camp Nou dostaví i obránce Jules Koundé ze Sevilly.

„Konkurence v útoku je skvělá jak pro dobro týmu, tak pro samotné hráče. Aspoň nikdy nepolevíte. Je to jednoduché, když dobře netrénujete, tak nehrajete. Ve zdravé konkurenci se vytváří ten správný tlak na hráče a všechny to drží v napětí,“ pronesl Fati pro katalánskou televizi TV3, jehož slova citoval web ccma.cat.

Příchod Messiho by uvítal s otevřenou náručí. „Bylo by to skvělé, mohl by mít takovou rozlučku, jakou si zaslouží. Vždyť je to nejlepší hráč v historii,“ podotkl útočník pro web ccma.cat.

Zdroj: ccma.cat