Olayinkova oslava gólu? Byl jsem tomu otevřený a velmi motivovaný skórovat, jsem nejšťastnější člověk na světě, netají útočník

Olayinkova oslava gólu? Byl jsem tomu otevřený a velmi motivovaný skórovat, jsem nejšťastnější člověk na světě, netají útočník
OBSAHUJE VIDEO

Slavia přehrála v domácí odvetě gibraltarský St Joseph’s 7:0, což znamená nejvyšší výhra v evropských pohárech v historii klubu. Nyní už vyhlíží řecký Panathinaikos Athény, jenž je čeká ve 3. předkole Konferenční ligy. Velký důvod k radosti měl i čerstvý otec a dvougólový střelec Peter Olayinka.

Olayinkovi se v úterý narodila dcerka Emma a o dva dny později vstřelil dvě branky. „Je to perfektní cesta, jak oslavit narození mého dítěte. Jsem dnes nejšťastnější člověk na světě a děkuji bohu, že to všechno umožnil,“ radostně pronesl šestadvacetiletý Nigerijec, jehož slova vyšla na webu slavia.cz.

Olayinka svůj gól oslavil symbolicky kolébkou na počest dva dny staré dcerky. „Byl jsem tomu otevřený. Byl jsem velmi motivovaný skórovat a povedlo se mi to dvakrát, což je super, jsem z toho nadšený,“ pokračoval Olayinka.

Slavii v neděli čeká první ligové kolo proti Hradci Králové a příští čtvrtek vyzve Panathinaikos Athény ve 3. předkole Konferenční ligy. „Těším se na celou sezonu. Všichni se na tyto zápas připravujeme, čeká nás hodně tvrdé práce,“ uzavřel spokojeně Olayinka na klubovém webu slavia.cz.

VIdeo: Youtube

Zdroj: slavia.cz